XRP, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 31 Temmuz

XRP, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 31 Temmuz

Crypto Market
Temmuz 31, 2021 tarafından nokanka
40
Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com’a destek ol. Küresel kripto piyasası sınırı, son 24 saatte %3,0 artışla 1,67 trilyon dolardı. Çoğu altcoin yeşilde işlem görüyordu ve kendi piyasa değerlerinde de bir artış kaydetti. XRP’nin grafikteki hareketi oldukça yükselişini sürdürdü. TRX de son 24 saatte %6’lık bir artışla bir yükseliş kaydetti. Son olarak, IOTA ani direnç seviyesinin üzerine çıkmak
Makaleyi paylaşarak KoinKoine.Com’a destek ol.

Küresel kripto piyasası sınırı, son 24 saatte %3,0 artışla 1,67 trilyon dolardı. Çoğu altcoin yeşilde işlem görüyordu ve kendi piyasa değerlerinde de bir artış kaydetti.

XRP’nin grafikteki hareketi oldukça yükselişini sürdürdü. TRX de son 24 saatte %6’lık bir artışla bir yükseliş kaydetti. Son olarak, IOTA ani direnç seviyesinin üzerine çıkmak için mücadele etmeye devam etti.

XRP

XRP, Tron and IOTA Price Analysis: July 31

XRP/USD , TradingView

XRP son ​​yedi gün içinde %22,3 arttı. Basın zamanında, son 24 saat içinde küçük kazançlar kaydetmesine rağmen 0,75 dolar değerindeydi. Ayrıca, Kripto para 21 Temmuz’dan beri başarılı bir şekilde yükseldi.

XRP’nin ana direnç seviyesi 0,89 ABD Doları ve diğer tarafta destek seviyesi 0,68 ABD Doları. XRP en son bir ay önce 0,89 dolar seviyesine dokunmuştu.

XRP’nin teknik görünümü, göstergelerin aynı görüntüyü boyamasıyla oldukça olumluydu. Göreceli Güç Endeksi bir artış kaydettikçe satın alma baskısı arttı. Yükseliş bölgesindeydi ve bu, alıcıların satıcılardan önce geldiği anlamına geliyordu.

Ortalama Yön Endeksi , piyasa gücünü gösteren 40 işaretinin üzerinde görüldü. Müthiş Osilatör üzerinde yeşil bir sinyal çubuğu görülüyordu – Yükseliş gücünün bir işareti .

Tron [TRX]

XRP, Tron and IOTA Price Analysis: July 31

TRX/USD , TradingView

TRX , basın zamanında yeşil renkte işlem görüyordu. Son 24 saatte %6.0’lık bir artışın ardından 0.064 $ olarak fiyatlandı. Token, %12.6’lık kazanç kaydettiği için haftalık grafikte bile iyi bir performans sergiledi. TRX’in piyasa değeri, fiyat arttıkça %7,63 arttı.

MACD göstergesi 31 Temmuz’da bir yükseliş geçişi geçirdi. Bundan sonra, yükseliş momentumunu doğrulayan yeşil histogramların ortaya çıktığı görüldü. Müthiş Osilatör üzerindeki yeşil sinyal çubuklarının görünümü de bunu doğruladı.

Göreceli Güç Endeksi’nde hafif bir yükseliş görüldü, bu da satın alma gücünü ve Kripto para talebinde bir artışı ifade ediyor.

IOTA

XRP, Tron and IOTA Price Analysis: July 31

IOTA/USD , TradingView

IOTA 0,86 dolarlık direnç çizgisinin altından geçti. Basın zamanında, jeton 0,85 $ fiyat seviyesinin hemen altında duruyordu. Son 24 saat içinde, altcoin değerinin %6,2’sini geri kazandı ve daha fazla itme ile 0,86 doları geçebilir.

Ancak destek bölgesi 0,76 dolardı. Basın zamanında, teknik görünüm hala düşüş hissi uyandırdı, ancak IOTA yeşilde işlem görmeye devam ederse, bu teknik görünümler okumaları tersine çevirebilir.

Çoğunlukla yana doğru hareket eden göstergeler, hala tamamen ormandan çıkmadığını gösterdi. MACD , 28 Temmuz’da düşüş eğilimi sonrası kırmızı histogramların varlığını gösterdi.

Tersine, Müthiş Osilatörde tek bir yeşil nokta görüldü, bu, fiyatın sadece 0,86 dolarlık ani direnç seviyesini test edebileceği anlamına geliyor. Fiyat bir süredir direnç seviyesinin altında olduğundan, Parabolik SAR hala hakim bir düşüş trendinin altını çizmeye devam etti.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


# isim Hacim (24 saat) ülke kurulmuş Resmi internet sitesi

Facebook Comments