Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’i Eleştiren Senatör Elizabeth Warren’a Tepki Gösterdi

Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’i Eleştiren Senatör Elizabeth Warren’a Tepki Gösterdi

Crypto Market
Haziran 10, 2021 tarafından nokanka
12
Donald Trump ve Elizabeth Warren’ın ortak bir noktası var: Bitcoin (BTC) yanlıları artık her ikisinden de nefret ediyor. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz. Twitter CEO’su Jack Dorsey, merkez bankası dijital para birimlerine odaklanan 9 Haziran tarihli senato toplantısı sırasında Bitcoin’i (BTC) eleştiren senatör Elizabeth Warren’ı takibi

Donald Trump ve Elizabeth Warren’ın ortak bir noktası var: Bitcoin (BTC) yanlıları artık her ikisinden de nefret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter CEO’su Jack Dorsey, merkez bankası dijital para birimlerine odaklanan 9 Haziran tarihli senato toplantısı sırasında Bitcoin’i (BTC) eleştiren senatör Elizabeth Warren’ı takibi bıraktı.

Massachusetts senatörü açılış konuşmasında, en büyük kripto para birimini “berbat bir yatırım” ve “yasadışı faaliyet cenneti” olarak nitelendirdi. Warren ayrıca, bunun gezegen için bir “felaket” olduğunu iddia ederek “çevresel olarak savurgan” Bitcoin madenciliğine bir kısıtlama çağrısında bulundu. Warren’ın son yorumlarının tam tersine, Teksas senatörü Ted Cruz ise sabah da haberini verdiğimiz gibi Bitcoin’in “çok fazla potansiyele sahip” olduğunu söyledi.

Dorsey Tepki Gösterdi

Uzun süredir Bitcoin savunucusu olan Twitter CEO’su Jack Dorsey de, senatör Warren’ın bu ifadelerine tepki gösterdi. Dorsey Warren’ı Twitter’da. takip etmeyi bıraktı.

Bu arada Dorsey daha önce şirketlerinin en büyük kripto para birimi üzerinde çalışmaya istekli olacağını söylemişti:

“Hayatımda üzerinde çalışmak için daha önemli bir şey olduğunu sanmıyorum.”

Facebook Comments

Add a comment