Solana’dan (SOL) Yaşanan Probleme İlişkin Yeni Bir Açıklama Geldi

Solana’dan (SOL) Yaşanan Probleme İlişkin Yeni Bir Açıklama Geldi

Crypto Market
Eylül 14, 2021 tarafından nokanka
11
Solana ağında yaşanan sıkıntıya ilişkin, projenin ekibinden yeni bir açıklama yapıldı. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz. Bugün Solana ağında yaşanan problemden ötürü işlemler ve blok üretimi durdu. Solana ekibi konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Ekibin açıklamasına göre saniyede 400.000’e ulaşan işlem sayısı sebebiyle ağda tıkanıklık meydana

Solana ağında yaşanan sıkıntıya ilişkin, projenin ekibinden yeni bir açıklama yapıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün Solana ağında yaşanan problemden ötürü işlemler ve blok üretimi durdu. Solana ekibi konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Ekibin açıklamasına göre saniyede 400.000’e ulaşan işlem sayısı sebebiyle ağda tıkanıklık meydana geldi ve bir çatallanma oluştu.

Yaşanan çatallanma sebebiyle aşırı bellek tüketimi gerçekleşti ve bazı node’lar çevrimdışı oldu. Ekosistemde yer alan mühendisler ağı stabilize etmeye çalışsalar da başarısız oldular.

Solana ekibi seçilen yeni doğrulayıcılarla birlikte ağı yeniden başlatmaya hazırlanıyor. Yeni sürümle ilgili detayların Discord kanalında yayınlanacağı belirtildi.

Varlık yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 154.63 dolar üzerinden işlem görüyor.

Facebook Comments

Add a comment