Omlira 1. Faz Satışı İle Piyasaya Hızlı Bir Giriş Yaptı (Sponsorlu)

Omlira 1. Faz Satışı İle Piyasaya Hızlı Bir Giriş Yaptı (Sponsorlu)

Crypto Market
Haziran 23, 2021 tarafından nokanka
31
Blockchain teknolojisi ile işler yapmak ve bu noktada teknoloji ihraç eden ülkeler arasında olma hayaliyle Open Money Şirketi’ni kuran kurucu ortaklar, yıllarca yurtdışı firmalarında kendini geliştirip, öğrendiklerini paylaşabilmek için çıktığı yolda en büyük adımı Omlira ile attı. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz. Genç ama konusunda tecrübeli

Blockchain teknolojisi ile işler yapmak ve bu noktada teknoloji ihraç eden ülkeler arasında olma hayaliyle Open Money Şirketi’ni kuran kurucu ortaklar, yıllarca yurtdışı firmalarında kendini geliştirip, öğrendiklerini paylaşabilmek için çıktığı yolda en büyük adımı Omlira ile attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Genç ama konusunda tecrübeli dinamik bir ekip olan Omlira ekibi; kaliteli, şeffaf, yenilikçi, sosyal sorumluluğun öneminin farkında olan, inovatif ürünler yaratarak ekosistemin en güvenilir kripto parası olma hedefinde ilerliyor. Kuruluşundan kısa bir süre sonra Bilişim Vadisi’ne kabul alan şirket hala bu çatı altında çalışmalarına devam ediyor.

“Omlira 1. faz satışı ile kısa sürede %90’a ulaştı.”

Daha ilk günden reklamsız başlayan satışlar, kısa süre içinde beklenenin çok üstünde bir performans gösterdi. 50 milyon adet satışa çıkan Omlira’nın 40 milyon âdeti satıldı.

Projenin başından itibaren destek veren üyeler 1. faz satıştaki fırsat fiyatından yararlanmak için Omlira ekibinde mail yoğunluğu yaşadı. Kısa süre içinde Twitter’da TT oldu.

IMG 20210623 WA0017

Omlira sahibi olmak istiyorsunuz https://ico.omlira.com/faz1  adresinden kayıt olup bu projede yer alabilirsiniz.

Facebook Comments