Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) Yeni Zirveleri Görebileceğini Düşünüyor

Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) Yeni Zirveleri Görebileceğini Düşünüyor

Crypto Market
Eylül 25, 2021 tarafından nokanka
28
Michaël van de Poppe, Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) için tahminlerini paylaştı. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz. Analist, çektiği yeni video’da Cardano’nun önemli fiyat seviyelerine ulaştığını ve devamının da geleceğini ifade etti. Ancak ilk etapta bir düşüş yaşanabilir. “Yeni dalgaların gerçekleşmesini bekleyebileceğimiz bu aşamada, Cardano’nun dibe

Michaël van de Poppe, Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) için tahminlerini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analist, çektiği yeni video’da Cardano’nun önemli fiyat seviyelerine ulaştığını ve devamının da geleceğini ifade etti. Ancak ilk etapta bir düşüş yaşanabilir.

“Yeni dalgaların gerçekleşmesini bekleyebileceğimiz bu aşamada, Cardano’nun dibe vurmaya oldukça yakın olabileceğini düşünüyorum”

Van de Poppe, daha sonra ise Cardano’nun yeni zirveler görme ihtimalinin de yüksek olduğunu belirtiyor.

“Nisan ayında sahip olduğumuz gibi hafif bir konsolidasyon yaşayacağımızı umuyorum. Direnci kırana kadar hafif bir konsolidasyon var. Bunu yapabilirsek Cardano için yeni zirveleri göreceğimizi düşünüyorum”

Poppe ayrıca XRP için de tahminlerini paylaştı:

“XRP için kırılma seviyesi nedir? 1.05 dolar civarındaki alan, kırılması gereken alandır. Tek seferde olacağını sanmıyorum. Ancak bir kez kırıldığında patlama olabileceğini düşünüyorum”

Üç Altcoin’i İşaret Etti

Analist, bu düşüşün piyasaya girmek için iyi bir fırsat sunduğunu ve düşüş sırasında alınması gereken üç altcoin olarak Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Fantom’u (FTM) gösterdi.

“Desteğe yaklaşırken ve projeler yaklaşık %35 ila %45 oranında düşerken piyasalarla ilgilenmeli misiniz? Elbette”

Facebook Comments