Kripto Para Fiyatları Düşerken Tasfiyelere Ethereum Öncülük Etti

Kripto Para Fiyatları Düşerken Tasfiyelere Ethereum Öncülük Etti

Business
Ekim 27, 2021 tarafından nokanka
33
Kripto para piyasasının toplam değeri, CoinGecko verilerine göre bir gün içinde yaklaşık %6 oranında gerileme kaydetti. Bitcoin (BTC) fiyatı bir saat içerisinde birkaç bin dolar düşerken ether (ETH), Binance Coin (BNB), Cardano (ADA) gibi bazı altcoinlerde saatlik bazda %3’ü aşan oranlarda değer kaybı yaşandı. Piyasadaki hareketlilik, Bybt verilerine göre bir saat içinde yaklaşık 540 milyon dolarlık pozisyonun tasfiyesine

Kripto para piyasasının toplam değeri, CoinGecko verilerine göre bir gün içinde yaklaşık %6 oranında gerileme kaydetti.

Bitcoin (BTC) fiyatı bir saat içerisinde birkaç bin dolar düşerken ether (ETH), Binance Coin (BNB), Cardano (ADA) gibi bazı altcoinlerde saatlik bazda %3’ü aşan oranlarda değer kaybı yaşandı.

Piyasadaki hareketlilik, Bybt verilerine göre bir saat içinde yaklaşık 540 milyon dolarlık pozisyonun tasfiyesine yol açtı ve bunların yaklaşık 245 milyon dolarlık kısmı ether pozisyonlarından kaynaklandı.

Aynı zaman dilimi içerisinde 72 milyon dolarlık bitcoin pozisyonu likidite oldu.

Sosyal medyada yapılan bir paylaşımda, düşüş anında Bitfinex’teki bir yatırımcının yaklaşık 35.000 ETH’lik pozisyonunun tasfiye olmasına dikkat çekildi.

Bugün Altair güncellemesine hazırlanan Ethereum, geçen hafta 4.000 doları aşmasının ardından kendi fiyat rekorunu tazelemişti.

ETH/PERP, Bitfinex, Türkiye saatiyle 10:30-12:10 arası

Kripto Para Fiyatları Düşerken Tasfiyelere Ethereum Öncülük Etti isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Facebook Comments