FTX Mercedes’in Formula 1 Takımı ile Anlaştı

FTX Mercedes’in Formula 1 Takımı ile Anlaştı

Business
Eylül 23, 2021 tarafından nokanka
17
Kripto para borsası FTX, Mercedes-AMG Petronas Formula 1 takımıyla sponsorluk anlaşması imzaladı. Perşembe günkü açıklamaya göre FTX’in logosu, Mercedes AMG Petronas F1 takımının araçlarında, garajında ve sürücülerin kıyafetlerinde sergilenmeye başlayacak. Taraflar arasındaki anlaşmanın lansmanı bu hafta sonu Rusya’da düzenlenecek yarışta yapılacak. FTX, marka tanıtım çalışmaları kapsamında takım sürücüleri Lewis Hamilton ve Valtteri Bottas ile de

Kripto para borsası FTX, Mercedes-AMG Petronas Formula 1 takımıyla sponsorluk anlaşması imzaladı.

  • Perşembe günkü açıklamaya göre FTX’in logosu, Mercedes AMG Petronas F1 takımının araçlarında, garajında ve sürücülerin kıyafetlerinde sergilenmeye başlayacak.

  • Taraflar arasındaki anlaşmanın lansmanı bu hafta sonu Rusya’da düzenlenecek yarışta yapılacak.

  • FTX, marka tanıtım çalışmaları kapsamında takım sürücüleri Lewis Hamilton ve Valtteri Bottas ile de iş birliği yapacak.

  • Mercedes’in takım patronu Toto Wolff, FTX ile yapılan anlaşma sonrasında, “Taraftarlarımıza dünya standardında deneyimler sunmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

  • İkili arasındaki uzun vadeli anlaşma doğrultusunda FTX Pay için entegrasyon sağlanması ve bir non-fungible token (NFT) koleksiyonunun oluşturulması da planlanıyor.

  • Mercedes-AMG Petronas F1 takımı, 2014’ten bu yana arka arkaya yedi kez dünya şampiyonu oldu. Takım yazım sırasında da 362,5 puan ile lider konumda yer alıyor.

FTX Mercedes’in Formula 1 Takımı ile Anlaştı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Facebook Comments