Coinbase CEO’sundan Binance Smart Chain Uyarısı

Coinbase CEO’sundan Binance Smart Chain Uyarısı

Crypto Market
Eylül 24, 2021 tarafından nokanka
21
Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Anthony Pompliano ile birlikte yaptığı The Pomp Podcast’indeki sohbet sırasında, bu yılın başlarında popülaritesinde büyük bir artış yaşanan Binance Smart Chain‘e (BSC) değindi. BSC konusunda eleştirilerde bulunan Armstrong şu ifadelere yer verdi: “Bu durumda, yönetim token’lerinin yüzde 50 veya daha fazlası tek bir şirket tarafından kontrol ediliyor gibi görünüyor. Hatta ismi de Binance” Armstrong, bu

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Anthony Pompliano ile birlikte yaptığı The Pomp Podcast’indeki sohbet sırasında, bu yılın başlarında popülaritesinde büyük bir artış yaşanan Binance Smart Chain‘e (BSC) değindi. BSC konusunda eleştirilerde bulunan Armstrong şu ifadelere yer verdi:

“Bu durumda, yönetim token’lerinin yüzde 50 veya daha fazlası tek bir şirket tarafından kontrol ediliyor gibi görünüyor. Hatta ismi de Binance”

Armstrong, bu tür merkezileştirilmiş Blockchain ağlarının “oldukça tehlikeli” olduğunu belirterek şunları ekledi:

“Bu faaliyetlerin çoğunluğunun daha merkezi Blockchain ağları oluşturulmaya başlamasının kötü bir şey olacağını düşünüyorum. Aslında oldukça tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden, umarım merkeziyetsiz ama aynı zamanda ölçeklenebilir Blockchain ağları inşa edeceğiz.”

armstrong bitcoin bir ton

Coinbase CEO’sundan Düzenleme Açıklaması

Armstrong, Bitcoin topluluğundan çok altcoin merkezli olduğu için eleştirilere maruz kalmasına rağmen, en eski kripto para biriminin “bir tonunu” elinde tuttuğunu açıkladı.

Son zamanlarda yaşanan SEC ve düzenleme olayları konusuna da değinen CEO, Coinbase için düzenlemelerin iyi olacağını söyledi.

Armstrong, bu düzenlemelerin Coinbase için faydalı olacağını, ancak daha küçük girişimlere zarar vereceğini belirtti:

“Dürüst olmak gerekirse, düzenleme Coinbase’in başına gelebilecek en iyi şey olurdu çünkü biz en büyük şirketiz. Devasa bir bilançomuz var, personelimiz olan tonlarca avukat var. Zarar vereceği şirketler daha küçük kripto girişimleri olacaktır. Bu eylemler daha büyük şirketleri sağlamlaştıracak.”

Facebook Comments