Cardano’nun (ADA) Yerel Varlıkları Ödeme Araçları Haline Geliyor

Cardano’nun (ADA) Yerel Varlıkları Ödeme Araçları Haline Geliyor

Crypto Market
Eylül 24, 2021 tarafından nokanka
16
Dijital varlık ödeme platformu COTI Network (COTI), bir stablecoin merkezi olan Ardana ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz. COTI Network (COTI), Ardana ile ortaklık kurdu. Ortaklık ile Adana, ADA topluluğu için yerel bir ödeme sistemi olan ADA Pay’e merkeziyetsiz stablecoin ödemelerini getirecek. Diğer

Dijital varlık ödeme platformu COTI Network (COTI), bir stablecoin merkezi olan Ardana ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

COTI Network (COTI), Ardana ile ortaklık kurdu. Ortaklık ile Adana, ADA topluluğu için yerel bir ödeme sistemi olan ADA Pay’e merkeziyetsiz stablecoin ödemelerini getirecek. Diğer bir deyişle Ardana kullanıcıları, ADA Pay’in kabul edildiği her yerde stablecoin ile mal ve hizmet satın alabilecek. Bu, dünya çapındaki milyonlarca kullanıcının Cardano tabanlı stablecoin ödemeleri için stablecoin’leri kullanmalarına ve böylece kripto varlık piyasasının volatilesinden korunmasına izin verecek.

COTI CEO’su Shahaf Bar-Geffen konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün COTI, çok büyük olacağına inandığımız Cardano üzerinden Defi’ye ilk adımlarını atıyor. Yeni Cardano Native Assets’i ADA Pay’e getirmek ve operasyonumuzu büyütmek için olağanüstü Ardana ekibiyle işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Ardana’nın kurucusu Ryan Matovu ise şunları söyledi:

“Hem COTI hem de Cardano, nerede olursak olalım günlük yaşamımızın her biri için hemen geçerli olan bir değer önerisine sahiptir. E-ticaret söz konusu olduğunda, stablecoin’imizin zincir üzerinde getiri çiftçiliğinden gerçek zincir dışı çiftçiliği finanse etmeye kadar hayatın her alanına katılabilmesini sağlamak vizyonumuz dahilindedir.”

Facebook Comments