Cardano (ADA), DeFi Uygulamaları İçin dAppStore’u Duyurdu

Cardano (ADA), DeFi Uygulamaları İçin dAppStore’u Duyurdu

Crypto Market
Eylül 24, 2021 tarafından nokanka
21
Cardano’nun (ADA) geliştirici ekibi IOHK, ağdaki merkeziyetsiz uygulamalar için Plutus dAppStore isimli mağazsını duyurdu. Geliştiriciler Cardano dApp’lerini yükleyerek, kripto topluluğunun bu uygulamalara erişmesini kolay hale getirecek. Cardano, Plutus dAppStore’u Tanıttı Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz. Cardano, sertifikalı merkeziyetsiz uygulamalar için yeni bir mağaza oluşturduğunu duyurdu. Plutus

Cardano’nun (ADA) geliştirici ekibi IOHK, ağdaki merkeziyetsiz uygulamalar için Plutus dAppStore isimli mağazsını duyurdu. Geliştiriciler Cardano dApp’lerini yükleyerek, kripto topluluğunun bu uygulamalara erişmesini kolay hale getirecek.

Cardano, Plutus dAppStore’u Tanıttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano, sertifikalı merkeziyetsiz uygulamalar için yeni bir mağaza oluşturduğunu duyurdu.

Plutus dAppStore, Cardano kullanıcılarının protokol üzerinde çalışan tüm dApp ekosistemini tek bir mağaza veya web sayfasıyla ulaşmasına olanak sağlar.

IOHK, dAppStore’a ek olarak, Cardano üzerinde üçüncü taraf merkeziyetsiz uygulamalar için resmi bir sertifika programı başlatacak.

Cardano’nun ürün ve akıllı sözleşmeler başkanı Shruti Appiah’a göre, geliştiriciler dApp’lerini herhangi bir sansüre takılmadan yayınlayabilecekler.

Facebook Comments