Bitexen Sponsorluğunda Rus Kızılordu Korosu Haluk Levent Cumhuriyet Marşları Turnesi Düzenleniyor

Bitexen Sponsorluğunda Rus Kızılordu Korosu Haluk Levent Cumhuriyet Marşları Turnesi Düzenleniyor

Business
Eylül 24, 2021 tarafından nokanka
22
Türkiye’de bünyesinde bulundurduğu altcoin çeşitliliği ile öne çıkan dijital varlık alım satım platformu Bitexen’in ana sponsorluğunda Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ve Haluk Levent Cumhuriyet Marşları turnesi düzenleniyor. Uzun bir aradan sonra Bitexen sponsorluğunda ülkemize gelen 135 kişiden oluşan Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ile Haluk Levent’in bulunduğu turne 9 şehirde 15 konser ile düzenlenecek. Düzenlenen konserlerde

Türkiye’de bünyesinde bulundurduğu altcoin çeşitliliği ile öne çıkan dijital varlık alım satım platformu Bitexen’in ana sponsorluğunda Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ve Haluk Levent Cumhuriyet Marşları turnesi düzenleniyor.

Uzun bir aradan sonra Bitexen sponsorluğunda ülkemize gelen 135 kişiden oluşan Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ile Haluk Levent’in bulunduğu turne 9 şehirde 15 konser ile düzenlenecek.

Düzenlenen konserlerde yalnızca Rusça performanslar değil, sahne şovları ve Türkiye konserlerine özel Cumhuriyet Marşları da yer alacak.

Bitexen resmi Twitter hesabı üzerinden düzenlediği çekiliş ile katılımcılar arasından 25 kişiye ücretsiz bilet hediye ediyor. Siz de gerekli şartları yerine getirerek şanslı 25 kişiden biri olabilirsiniz.

Düzenlenecek 15 konserin ilki İstanbul’da gerçekleşecek, sonrasında Ankara ve diğer 7 şehirde izleyicileri ile buluşacak. Bitexen tarafından yayınlanan etkinlik takviminde detaylı şekilde gün, saat ve mekan bilgisine ulaşılabiliyor.

etkinlik takvimi

Etkinlik detaylarına buraya tıklayarak, ayrıca biletlere Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bitexen Sponsorluğunda Rus Kızılordu Korosu Haluk Levent Cumhuriyet Marşları Turnesi Düzenleniyor isimli makale Fatih TAŞDEMİR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Facebook Comments