Binance Gitcoin’i (GTC) Borsada Listeliyor

Binance Gitcoin’i (GTC) Borsada Listeliyor

Business
Haziran 10, 2021 tarafından nokanka
14
Kripto para borsası Binance, kullanıcıların bugün Türkiye saati ile 13:00’ten itibaren Gitcoin (GTC) pariteleri ile işlem yapabileceklerini açıkladı. Halihazırda Binance kullanıcısı olan Gitcoin sahipleri, borsadaki cüzdanlarına GTC kullanmaya başlayabiliyorlar. Binance, perşembe günü yayımladığı duyuruda GTC/BTC, GTC/USDT, GTC/BNB ve GTC/BUSD paritelerinin saat 13:00 itibarıyla açılmış olacağını açıkladı. 24 saat içerisinde 29 milyar dolardan fazla ticaret hacmi bulunan Binance, en son 4 Haziran’da

Kripto para borsası Binance, kullanıcıların bugün Türkiye saati ile 13:00’ten itibaren Gitcoin (GTC) pariteleri ile işlem yapabileceklerini açıkladı. Halihazırda Binance kullanıcısı olan Gitcoin sahipleri, borsadaki cüzdanlarına GTC kullanmaya başlayabiliyorlar.

Binance, perşembe günü yayımladığı duyuruda GTC/BTC, GTC/USDT, GTC/BNB ve GTC/BUSD paritelerinin saat 13:00 itibarıyla açılmış olacağını açıkladı. 24 saat içerisinde 29 milyar dolardan fazla ticaret hacmi bulunan Binance, en son 4 Haziran’da NuCypher’ı listelediğini duyurmuştu.

Kısaca: Gitcoin (GTC) nedir?

Gitcoin; insanların açık-kaynaklı projeleri maddi olarak destekleyebildikleri bir platform sağlıyor. Web2’dan Web3’ye doğru olan geçişi merkeziyetsiz şekilde desteklemeye çalışan Gitcoin; bu projeler için toplanan fonların da merkeziyetsiz şekilde yönetilebilmesi için Gitcoin DAO’yu kurdu.

GTC olarak bilinen token; bu platformun standart kripto parası olarak işlev görüyor. Ethereum tabanlı bir token olan GTC’nin toplamda 100 milyonluk arzı bulunuyor.

Binance Gitcoin’i (GTC) Borsada Listeliyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Facebook Comments

Add a comment