Algorand, Drone Racing League ile İşbirliği Yapıyor

Algorand, Drone Racing League ile İşbirliği Yapıyor

Crypto Market
Eylül 15, 2021 tarafından nokanka
17
Drone pilotlarının neon ışıklı cihazlarını yarıştırdığı New York merkezli bir yarış ligi olan Drone Racing League (DRL) ile kripto varlık platformu Algorand uzun vadeli ortaklık anlaşması imzaladı. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz. Algorand CEO’su Steve Kokinos, DRL ile yapılan bu anlaşma için “benzeri görülmemiş bir fırsat”

Drone pilotlarının neon ışıklı cihazlarını yarıştırdığı New York merkezli bir yarış ligi olan Drone Racing League (DRL) ile kripto varlık platformu Algorand uzun vadeli ortaklık anlaşması imzaladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Algorand CEO’su Steve Kokinos, DRL ile yapılan bu anlaşma için “benzeri görülmemiş bir fırsat” sunduğunu söyledi. Kokinos, DRL gibi sanal ve fiziksel dünyayı birleştiren teknoloji merkezli bir ligin blok zinciri aktivasyonları için mükemmel bir seçenek olduğunu dile getirerek şöyle konuştu;

“Geleneksel sporların çoğu teknolojiyi desteklemez, bu nedenle gelişmekte olan teknolojiyi derinlemesine entegre edemezler.”

DRL Başkanı Rachel Jacobson, ligin taraftarlarının çoğunun, geleneksel sporları takip etmeyen 16 ila 34 yaşları arasındaki teknoloji meraklısı insanlar olduğunu söyledi.

Drone Racing League, dünyanın en iyi 12 drone pilotunun gerçek ve sanal parkurlarda yarışacağı sezonu 29 Eylül’de başlatmaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki beş yıl içinde Algorand, DRL Dünya Şampiyonası devresinin haklarına sahip olacak ve DRL, Algorand‘ın blok zinciri ağında dijital bir drone yarış serisi geliştirecek. Şirketler ayrıca DRL’nin yayıncılık, sosyal ve oyun kanalları aracılığıyla Algorand blok zincirinin gücünü zorlayacak.

Firmalardaki yöneticiler, Algorand’ın saniye başına yüksek işlemleri, düşük ücretleri ve akıllı sözleşmeyi geliştirmeyi iyileştirmek amacıyla Haziran ayında piyasaya sürülen Algorand Sanal Makinesi’ne dikkat çekti.

Arjantin merkezli Koibanx, Ağustos ayının sonunda, yakın zamanda Bitcoin yasal para birimi yapan El Salvador ile Algorand teknolojisinin üzerine blok zinciri altyapısını geliştirmek için yaptığı anlaşmayı da duyurdu.

Facebook Comments

Add a comment